نحوه بازی صد دروازه

به دلیل اهمیت تجارت ادویه آن زمان بخشی از تجارت بازار صد دروازه مربوط به خرید و فروش ادویه جات بوده و زردچوبه که در آن زمان ارزان ترین ادویه بوده توسط بازرگانان هندوستان و چین به آنجا می آمده است.ایران و هند نیز هم که در آن زمان خواستگاه کاشت زعفران بودند در این تجارتنقش بسزایی ایفا می کردند.

کشت زعفران ایران که بهترین گیاه این کشور و برترین در جهان بوده از دوره پارتیان آغاز و بازرگانان ایرانی در مسیر جاده ابریشم همواره به تجارت این گیاه ارزشمند مبادرت میکردند.

هل که خواستگاه جنوب شرق آسیا بوده است به دلیل خواص دارویی آن در آن زمان اهمیت بسزایی در این تجارت داشته است.

دارچین در آن زمان از سیلان و هند به مسیر جاده ابریشم می آمده است.دارچین در آن زمان از طلا گران تر بوده است و از این رو گران ترین و با اهمیت ترین کالای این بازرگانان بوده است.پس تلاش کنید در بازی صد دروازه دارچین بدست بیاورید.

مختصری درباره CENTURY SPICE ROAD

بازی century در سال ۲۰۱۷ موفق به دریافت چندین جایزه بین المللی شده و نظرات منتقدان را به خود جلب کرد.این بازی در رسته استراتژی های سبک  ارزیابی میگردد و همواره یکی از پرطرفدار ترین ها در سبک خود بوده است.

این بازی در ۳ قسمت در سال های ۲۰۱۷،۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ ادامه یافت که قابلیت تلفیق این ۳ بازی با هم از ویژگی های مهم آن است.

گروه ویریا با تکیه بر ظرفیت تولید در حوزه بردگیم،برآن است که همواره بازی های با کیفیتی را به دست علاقمندان برساند ما در برگردان صد دروازه تلاش کردیم با تکیه گیم پلی بازی century spice road تصویر سازی مناسب باشد،صد دروازه را انجام دهیم و شما را تا حدودی به فضای ایران باستان نزدیک کنیم.ما همواره امیدواریم تا در ادامه این مسیر و تولید قسمت های بعدی صد دروازه از کاستی های آن بکاهیم و در جهت جلب حداکثری رضایت شما بکوشیم.

برای آموزش بازی صد دروازه و مطالب بیشتر بروشور صد دروازه را دانلود کنید